
- В наявності
- Код: 5726927
Шторка для ванни Dariana 180х180 см 12 кілець (ZHY004-1)
205 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шторка для ванни Dariana 180х180 см — це практичне та стильне рішення, яке допоможе зберегти чистоту та затишок у вашій ванній кімнаті. Завдяки використанню сучасного матеріалу PEVA, виріб має відмінні водовідштовхувальні властивості, не пропускає вологу на підлогу та швидко висихає, запобігаючи появі вогкості. Дизайн у стилі «SPA» з лаконічними графічними написами та малюнками додає інтер'єру особливої атмосфери релаксу та охайності. Однією з головних переваг цієї моделі є наявність спеціальних обтяжувачів, які вшиті в нижню частину полотна. Це забезпечує стабільне положення фіранки під час прийому душу: вона не злипається і не зміщується від потоків повітря. У комплекті вже йдуть 12 надійних пластикових кілець, що дозволяє встановити шторку відразу після покупки без додаткових витрат. Поверхня матеріалу дуже приємна на дотик, вона стійка до перепадів температур і надзвичайно проста у догляді — достатньо лише протерти її вологою губкою, щоб повернути первинний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dariana |
| Висота | 180 см |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Біло-чорний |
| Комплектація | 12 кілець із прозорого пластику, шторка для ванни |
| Матеріал | PEVA |
| Наявність кілець | з кільцями |
| Розмір | 180х180 см |
| Тип | Шторка для ванни |
- Ціна: 205 ₴
