Кошик
5431 відгук
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
+380 (50) 318-92-39
Відділ продажів

Про нас

Мережа будівельно-господарчих маркетів «Віста» — це одна з найбільших мереж будівельних маркетів в Сумській області, пропонує покупцеві повний спектр товарів для будівництва, ремонту, облаштування інтер'єру, ведення домашнього господарства.

Позиціонування.

Ми пишаємося репутацією «Вісти» як економного магазину. Адже Нашим покупцям немає необхідності об'їжджати десятки різних магазинів, щоб придбати все необхідне для ремонту. Досить відправитися в «Вісту», де представлення товарів на прилавках зручно, ціни прийнятні, а асортимент є збалансованим і максимально широким. Всі товари для ремонту сконцентровані в одному місці і підібрані таким чином, що кожен відвідувач зможе знайти необхідний товар в кожній ціновій категорії.

За вісім років існування на ринку мережа зросла до 7 магазинів. Три з яких відкрито в Сумах. Магазини «Віста» так само відкриваються в інших містах Сумської області, на сьогоднішній день відкриті магазини в Охтирці, Ромнах, Недригайлові, Степанівці. Діяльність Нашої компанії не обмежується роздрібної торгівлі будівельно-оздоблювальними матеріалами. З 2004 року Ми стали активними учасниками на ринку оптової торгівлі і вже на даному етапі можемо сміливо говорити про лідируючих позиціях по Сумській області. «Віста» має більш ніж 20 000 квадратних метрів складських приміщень в смт. Степанівка (4 км від Сум) з ж/д під'їздом, що дозволяє здешевити транспортні витрати і пропонувати нашим партнерам ціни вигідніше опонентів на цьому ринку. Свій автопарк дає нам можливість здійснювати розвезення товару по області і за її межами, чим Ми активно займаємося, що, в свою чергу, зручно нашим клієнтам.

Успішна та стабільна діяльність «Вісти» багато в чому визначена чіткою, злагодженою роботою команди відданих своїй справі професіоналів, людей, які впевнено йдуть до поставлених цілей, швидко реагують на виникаючі зміни і грамотно планують перспективи розвитку бізнесу.

В даний час в компанії працюють фахівці володіють багаторічним досвідом роботи в будівельному секторі. «Віста» — це колектив, у якому знання та досвід поєднуються з енергією і здоровими амбіціями молоді.

Наші переваги

Основний акцент для покупців компанія робить на низьку ціну та асортимент. Величезний асортимент і прийнятна для середнього споживача цінова політика вигідно відрізняють «Вісту» від магазинів, відкритих ринків.

Покупцям надається повний комплекс додаткових сервісів, в числі яких доставка, установка, проведення акцій та розпродажів. Для постійних покупців розроблена програма накопичувальних знижок від 3% до 7%. Спеціальні дисконтні картки надаються будівельним організаціям та дитячим навчальним закладам.

У мережі безперервно ведеться робота над підвищенням якості обслуговування покупців. Персонал магазинів регулярно проходить навчання, введено систему атестації персоналу. Продавці-консультанти готові розповісти про асортименті і дати докладну консультацію по кожному товару.

Поставки товару здійснюються безпосередньо від виробників або їх офіційних представників, що забезпечує кінцевому споживачеві тверді гарантії на товар, що купується і відсутність сумнівів в якості продукції.

Місія

Місія компанії полягає у створенні зручних і сучасних магазинів товарів для будівництва та ремонту. Основні причини, за якими споживачі вибирають маркети «Віста». Це великий вибір товарів у різноманітних категоріях: шпалери, будівельна хімія, системи утеплення, гіпсокартонні системи, лакофарбова продукція, панелі ПВХ, двері, кахлі, світильники, сантехніка, підлогові покриття, інтер'єрні аксесуари, а також зручність розташування і прийнятні ціни.

Інформація про компанію

Назва:
Віста - мережа будівельно-господарчих маркетів
Тип компанії:
Торгова компанія, Дистриб'ютор / Реселер
Бренди:
Виста
Кількість співробітників:
101-500 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2002
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner