
- В наявності
- Код: 4102483
Світильник точковий світлодіодний Horoz Electric Alexis-6 3CCT 6W білий (016-087-0006)
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Horoz Electric Alexis-6 3CCT SMD LED 6W – це сучасне та стильне рішення для освітлення вашого простору. Завдяки своїй енергоефективності та продуманому дизайну, він ідеально підходить для використання вдома, в офісі чи комерційних приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 80 мм |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 3000-6500К |
| Матеріал | Метал |
| Напруга | 160-265 V |
| Потужність лампи освітлення | 6 Вт |
| Розмір | 108х108 мм |
| Світловий потік | 510 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Точковий світильник |
| Тип лампи | Вбудований LED-модуль |
- Ціна: 115 ₴
