
- В наявності
- Код: 475711
Генератор бензиновий Könner&Söhnen Basic KSB 70C
31 087 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Забезпечте надійне резервне живлення вашого будинку, дачі або гаража за допомогою продуктивного бензинового генератора серії Basic від німецького виробника Könner&Söhnen. Модель KSB 70C оснащена потужним 4-тактним двигуном на 15 к.с.. Головною особливістю пристрою є наявність інтелектуальної системи стабілізації напруги (AVR) та мідної обмотки альтернатора, що гарантує стабільну роботу навіть такої вимогливої техніки, як холодильники та опалювальні котли. Для підключення потужного електроінструменту або зварювальних апаратів передбачена спеціальна силова розетка на 32 А. Місткий паливний бак на 25 літрів забезпечує тривалу автономну роботу без частих дозаправок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 66.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Бензиновий |
| Двигун | 4 тактний |
| Запуск двигуна | Ручний стартер |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Напруга | 220V |
| Об'єм бака | 25 л |
| Об'єм двигуна | 420 см3 |
| Об'єм оливного бака | 1.1 л |
| Паливо | Бензин АІ-92, Бензин АІ-95 |
| Розмір | 695х530х560 мм |
| Тип | Генератор |
- Ціна: 31 087 ₴
