
- В наявності 1 од.
- Код: 356333
Рубанок акумуляторний Yato YT-82192
4 014,50 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виконання професійних покрівельних чи оздоблювальних робіт стає значно ефективнішим із акумуляторним рубанком Yato. Головною перевагою моделі є сучасний безщітковий двигун, який забезпечує вражаючу швидкість у 15 000 об/хв, гарантуючи ідеальну гладкість поверхні без зайвих зусиль. Завдяки відсутності дротів, інструмент незамінний при роботі на висоті, наприклад, при струганні обрешітки чи софітів. Максимальна ширина стругання 82 мм та можливість точного регулювання глибини до 2 мм дозволяють виконувати завдання будь-якої складності. Корпус, посилений скловолокном, та наявність V-подібного заглиблення для зняття фасок роблять цей пристрій надійним та багатофункціональним інструментом у вашому арсеналі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина стругання | 2 мм |
| Кількість обертів | 15000 об/хв |
| Напуга акумулятора | Вісімнадцять |
| Особливості | Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Тип | Рубанок акумуляторний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ширина стругання | 82 мм |
- Ціна: 4 014,50 ₴
