
- В наявності
- Код: 981897
Набір постільної білизни Monica Євро Мікс (115778)
2 640 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір постільної білизни Monica Євро Мікс (115778) — це ідеальне поєднання практичності, комфорту та сучасного дизайну. Виготовлений із високоякісної мікрофібри, комплект вирізняється надзвичайною м'якістю та ніжністю на дотик. Матеріал має чудову повітропроникність та гігроскопічність, що забезпечує комфортну температуру під час сну в будь-яку пору року. Розмір Євро із великим простирадлом (250х250 см) дозволяє легко та охайно застелити ліжко будь-яких габаритів. Головною перевагою серії Monica є її зносостійкість: білизна майже не мнеться, не втрачає форму після численного прання та миттєво сохне. Завдяки різноманіттю кольорів в асортименті «Мікс», цей набір стане стильним доповненням інтер'єру вашої спальні, даруючи затишок та естетичне задоволення щоночі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Колір уточнюйте |
| Комплектація | Простирадло, Підковдра, Наволочка - 2 шт |
| Кількість предметів | 4 |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Розмір | Евро |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 250х250 см |
| Розмір підковдри | 200х230 см |
| Тип | Комплект постільної білизни |
- Ціна: 2 640 ₴
