
- В наявності
- Код: 721480
Пилка садова складана Fiskars Plus SW68 (1067552)
1 649 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилка садова складана Fiskars Plus SW68 (1067552) — це високотехнологічний та компактний інструмент, розроблений для точного та легкого обрізання гілок у саду та для комфортної роботи під час походів. Вона поєднує виняткову продуктивність та безпеку, що робить її незамінною для догляду за деревами. Особлива конструкція гарантує для ефективної роботи з гілками до 15 см у діаметрі. Лезо з високоякісної нержавіючої сталі не тільки забезпечує для чистого та швидкого різання , але й гарантує для стійкості до корозії. Завдяки потрійній заточці леза , пилка входить у деревину максимально легко, що значно знижує для фізичного навантаження на користувача. Ручка виготовлена з інноваційного матеріалу — поліаміду, підсиленого скловолокном (FiberComp™) , що забезпечує для невеликої ваги ( 250 г ) та для неймовірної міцності , гарантуючи для зручного та надійного захоплення під час роботи. Компактна складна конструкція ( 355 мм у довжину ) є ідеальною для безпечного зберігання та для транспортування .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 г |
| Довжина: | 355 мм |
| Довжина леза | 150 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | поліамід |
| Призначення | Для саду та городу |
| Тип | Пила для дерева |
| Ширина леза | 74 мм |
- Ціна: 1 649 ₴
