
-20%
- В наявності
- Код: 597066
Мультипіч-фритюрниця Kumtel HAF-09
2 499 ₴
1 999 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультипіч-фритюрниця Kumtel HAF-09 — це інноваційний кухонний прилад, розроблений для приготування смачних і хрустких страв з мінімальною кількістю олії або зовсім без неї. Ця аерофритюрниця використовує технологію високошвидкісної циркуляції гарячого повітря, що забезпечує для рівномірного пропікання та для створення золотистої скоринки, як у традиційній фритюрниці. Kumtel HAF-09 є чудовим рішенням для тих, хто дбає про здорове харчування, дозволяючи насолоджуватися улюбленими стравами, такими як картопля фрі, курка, овочі, для зменшення вмісту жиру до 80%. Вона поєднує функції одразу кількох приладів: для смаження, для запікання, для випікання та для гриля. Зручне керування (зазвичай сенсорне або механічне) та наявність встановлених програм роблять процес готування максимально простим. Компактний дизайн і стильний вигляд дозволяють для легкого розміщення її на будь-якій кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 5.5 л мл |
| Потужність | 1280 Вт |
| Призначення | Дегідрація, Десерти, Картопля фрі, Креветки, Кірячі крильця, М'ясо, Риба |
| Розмір | 35х32х32 см |
| Тип | Мультипіч |
| Тип керування | Сенсорне |
- Ціна: 1 999 ₴
