
- В наявності
- Код: 597005
Фен Grunhelm GHD-280PU 1600Вт (148891)
1 899 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей фен — гарний вибір для щоденного сушіння та укладки завдяки своїй потужності 1600 Вт і потужному BLDC-двигуну, який дає стабільний потік повітря навіть для густого волосся. Він має 2 швидкості й 4 температурні режими, що дозволяє підбирати оптимальні настройки під тип волосся і бажаний результат. Наявність режиму холодного повітря допомагає закріпити зачіску й зменшити термічне навантаження на волосся. Форма корпусу й легка вага роблять фен зручним для тривалого використання, а магнітна насадка-концентратор допомагає направити потік повітря точно для рівномірного сушіння та укладки. Цей пристрій добре підходить як для звичайного сушіння, так і для швидкого створення зачісок у домашніх умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бузковий |
| Потужність | 1600 Вт |
| Розмір | 282х70х91 мм |
- Ціна: 1 899 ₴
