
- Готово до відправки
- Код: 5723406
Свічник Olens Доффін 15.5х8.5 см (8030-373)
132,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свічник Olens «Доффін» 15,5 × 8,5 см (8030-373) — елегантний прозорий аксесуар із міцного скла, який легко впишеться в інтер’єр вітальні, спальні або зони відпочинку. Простий мінімалістичний дизайн: висота 15,5 см, діаметр 8,5 см, отвір для свічки приблизно 2,5 см. Прозорий скляний корпус створює ефект легкості, дозволяє свічковому вогнику плавно розсіюватися й підкреслює атмосферу затишку. Ідеальний для декоративного освітлення вечора чи як подарунок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olens |
| Колір | Прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15.5 см |
| Діаметр | 8.5 см |
| Матеріал | Стекло |
| Особливості | під свічку діаметром 2.5 см |
| Тип | Підсвічник |
- Ціна: 132,90 ₴
