
- В наявності
- Код: 4101419
Настільна світлодіодна лампа Ardero DE1735ARD сірий 16W (7857)
1 104 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір світіння | Теплий/холодний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Джерело живлення | Від мережі 220 V |
| Джерело світла | Світлодіоди |
| Колір корпуса | Сірий |
| Особливості | З регулюванням кольорової температури |
| Потужність | 16 W |
| Розмір | 180х138х400 мм |
| Світловий потік | 1000 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 2700-4000-6500К |
- Ціна: 1 104 ₴
