
-20%
- В наявності
- Код: 3924018
Двері вхідні БЦ Аркадія 960 R
9 960 ₴
7 999 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель Аркадія 960 R — надійний вибір для будинку чи квартири, коли потрібен широкий дверний проріз і високий рівень захисту. Полотно товщиною 65 мм, металевий лист товщиною 1,2 мм, внутрішня МДФ-накладка забезпечують солідність конструкції. Наповнення з кам’яної вати підвищує тепло- та звукоізоляцію. У комплекті — два замки: основний циліндровий (тип 252) і додатковий сувальдний (тип 257). Праве відкривання робить модель зручною для розташування в східно-європейських плануваннях, де «право» — це стандарт. Зовнішня сторона метал-лист, внутрішня — МДФ-накладка, що додає естетики та підкреслює сучасний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Двері БЦ |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня частина полотна | МДФ |
| Додатковий замок | Сувальдний - Тип 257 |
| За типом відкриття | Права |
| Зовнішня частина полотна | Метал |
| Наповнення полотна | Кам'яна вата |
| Основний замок | Циліндровий - Тип 252 |
| Призначення | В будинок/квартиру |
| Розмір | 2050х960 мм |
| Товщина | 65 мм |
| Товщина МДФ накладки | 10 мм |
| Товщина металу на коробці/листа металу на полотні | 1.2 мм |
- Ціна: 7 999 ₴
