
- Готово до відправки
- Код: 5723606
Декоративна квітка Decorize Пуансетія одинарна (15001)
60,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«Decorize Голівка Пуансетії одинарна (15001)» — стильна декоративна квітка, висота якої становить 46 см з зеленою частиною 17 см, а діаметр — близько 15 см. Матеріали: тканина і пластик. Оксамитові пелюстки створюють почуття м’якості і фактури, а міцна основа забезпечує довговічність. Формат — одинарна квітка — дозволяє використовувати її як самостійну деталь у вазі, композиції або подарунковому пакуванні, так і в поєднанні з іншими декоративними елементами. Колір і форма передають характер святкового декору, залишаючись універсальними.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр квітки | 15 см |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Головка |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Decorize |
| Висота | 46 см |
| Додаткові характеристики | Висота зелені: 17 см |
| Матеріал | тканинна, пластик |
| Ціна | Ціна вказана за 1 штуку |
- Ціна: 60,90 ₴
