
- В наявності 1 од.
- Код: 3923762
Двері вхідні Форт-М Горизонталь Дуб вулканічний 1200 R
19 370 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вхідні двері Форт-М Горизонталь Дуб вулканічний 1200 R — це поєднання елегантного дизайну та високої надійності для вашого дому. Модель оснащена двома замками Avers R35 та Avers 52, що забезпечують надійний захист. Товщина металу полотна — 1,5 мм, а товщина самого полотна — 70 мм, що гарантує додаткову тепло- та шумоізоляцію. МДФ накладки з покриттям Vinorit додають елегантності, а утеплення мінеральною ватою забезпечує комфорт у будь-яку пору року. Ця модель стане чудовим вибором для тих, хто цінує стиль та безпеку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Форт-М |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня частина полотна | МДФ |
| Додатковий замок | Avers 52 Циліндровий |
| За типом відкриття | Права |
| Зовнішня частина полотна | Метал |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Основний замок | Avers R35 Сейфовий |
| Призначення | В будинок/квартиру |
| Розмір | 2050х1200 мм |
| Товщина | 70 мм |
| Товщина МДФ накладки | 16 мм |
| Товщина металу на коробці/листа металу на полотні | 1.5 мм |
- Ціна: 19 370 ₴
