
- В наявності
- Код: 3923921
Двері вхідні Бакота S220 960 L
12 660 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двері БЦ 2050×960 мм, ліва сторона відкривання — це солідне рішення для квартири, яке поєднує в собі захист, тепло і комфорт. Зовнішню частину полотна становить метал — міцний та захищений від атмосферних впливів; внутрішня частина облицьована МДФ-накладкою товщиною 12 мм, що створює приємний, акуратний вигляд в інтер’єрі. Усередині полотно заповнене мінеральною ватою, яка добре ізолює тепло і зменшує шум. Основний циліндровий замок і додатковий сувальдний замок забезпечують високий рівень безпеки. Товщина полотна — 85 мм — гарантує солідність та стійкість. Завдяки формату “ліве відкривання”, двері адаптовані під особливості приміщення. Це не просто вхід, а захисний бар’єр, який створює відчуття затишку і надійності щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Двері БЦ |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня частина полотна | МДФ |
| Додатковий замок | Сувальдний |
| За типом відкриття | Ліва |
| Зовнішня частина полотна | Метал |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Основний замок | Циліндровий |
| Призначення | В будинок/квартиру |
| Розмір | 2050х960 мм |
| Товщина | 85 мм |
| Товщина МДФ накладки | 12 мм |
- Ціна: 12 660 ₴
