
-21%
- В наявності 1 од.
- Код: 3923918
Двері вхідні БЦ Софіївка S230 960 R
11 360 ₴
8 998,99 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двері БЦ Софіївка S230 960 R — це надійна та масивна вхідна модель для квартири чи приватного будинку. Зовнішня частина виконана з металу з порошковим покриттям, яке стійке до подряпин і корозії, а внутрішня сторона облицьована МДФ-накладкою товщиною 12 мм, що додає затишку вашому інтер’єру. Полотно завтовшки 85 мм і коробка 95 мм забезпечують конструкції стійкість і довговічність. Усередині — мінеральна вата, яка ефективно утримує тепло й знижує рівень шуму. Три контури ущільнення гарантують герметичність і захист від протягів. Для безпеки двері обладнані двома замками: основним циліндровим і додатковим сувальдним, обидва з ригелями товщиною 16 мм, а також у комплект входить нічна засувка. Ширина 960 мм робить двері більш солідними й зручними для широких отворів, а права система відкривання (R) забезпечує універсальність при монтажі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Двері БЦ |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня частина полотна | МДФ |
| Додатковий замок | Сувальдний |
| За типом відкриття | Права |
| Зовнішня частина полотна | Метал |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Основний замок | Циліндровий |
| Призначення | В будинок/квартиру |
| Розмір | 2050х960 мм |
| Товщина | 85 мм |
| Товщина МДФ накладки | 12 мм |
- Ціна: 8 998,99 ₴
