
- Готово до відправки
- Код: 5722913
Декоративна квітка Decorize Лілія латексна 36 см Мікс (8034)
60,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна квітка Decorize «Лілія латексна 36 см Мікс» (8034) — прекрасне доповнення для кімнати, яке дарує делікатний квітковий акцент без потреби в турботливому догляді. Загальна висота гілки — 36 см, висота частини з зеленню і квітами — ≈ 19 см, а діаметр головки квітки — близько 12 см — цього достатньо, щоб гілка виглядала ефектно і одночасно акуратно в композиції чи вазі. Латексна головка квітки має натуральну текстуру і трохи рельєфу, пластикова частина стебла додає легкої гнучкості — гілка тримає форму. Завдяки мікс-оформленню кольорів чи відтінків («Мікс») вона гарно впишеться в інтер’єри з різною гамою кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр квітки | 12 см |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Decorize |
| Висота | 36 см |
| Колір | Колір уточнюйте |
| Матеріал | Латекс, пластик |
| Особливості | Висота гілки із зеленню та квітами: 19 см |
| Ціна | Ціна вказана за 1 штуку |
- Ціна: 60,80 ₴
