
- В наявності
- Код: 590557
Плойка Ardesto Pearl Cream HC-Y700PERL
899 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли хочеться створити легкі , пружні локони, Ardesto Pearl Cream HC‑Y700PERL одразу стає улюбленим інструментом. Мінімалістичний зовнішній вигляд у ніжному бежевому кольорі гармонійно впишеться в усі ванні кімнати. У руці плойка відчувається зручно — покриття гріється швидко, а цифровий дисплей одразу відображає температуру. Чотири режими—160, 180, 200 і 220 °C—дозволяють адаптувати укладку під ваше волосся, тоді як іонізація додає гладкості й сяйва. У стилі без турбот — кабель обертається на 360°, а автозупинка через годину гарантує додаткову безпеку. Локони ще ніколи не були такими доглянутими та слухняними.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи | Є |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Бежевий |
| Максимальна робоча температура | 220 °C |
| Особливості | Іонізація, Автоматичне вимкнення через 60 хв, Кабель живлення з обертанням на 360° |
| Покриття нагрівального елемента | Кераміка |
| Потужність | 48 Вт |
| Призначення | Для укладання волосся |
| Тип | Плойка |
- Ціна: 899 ₴
