
-10%
- В наявності 1 од.
- Код: 3923760
Двері вхідні Форт-М Комфорт Стиль антрацит/білий матовий 960 R
9 990 ₴
8 999 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вхідні двері Форт‑М Комфорт Стиль антрацит/білий матовий 960 R — сучасне поєднання безпеки та естетики для вашої оселі. Зовні двері мають антрацитовий колір, а всередині — білий матовий покриття, виконані з фрезерованих МДФ-панелей (10 мм), полімерна плівка забезпечує захист і стійкість до зносу. Завдяки сталевому полотну 70 мм (метал 1,0–1,2 мм) та двом гумовим контурам ущільнення двері добре зберігають тепло та ізолюють шум. У базовій комплектації – два замки (сейфовий Avers 96 і циліндровий Apecs R‑63). Ліве відкривання (960 R) підходить для сучасних інтер’єрів новобудов і квартир. Це практичне рішення з черговим об'єднанням стилю та комфорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Форт-М |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня частина полотна | МДФ |
| Додатковий замок | Apecs R-63 |
| За типом відкриття | Права |
| Зовнішня частина полотна | Метал |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Основний замок | Avers 96 |
| Призначення | В будинок/квартиру |
| Розмір | 2050х960 мм |
| Товщина | 70 мм |
| Товщина МДФ накладки | 10 мм |
| Товщина металу на коробці/листа металу на полотні | 1.2 мм |
- Ціна: 8 999 ₴
