
- В наявності
- Код: 4103086
Прожектор світлодіодний Magnum FL12 30W slim чорний (90022010)
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний прожектор MAGNUM FL12 ECO LED 30 Вт slim - це компактне та потужне джерело світла. Чорний корпус забезпечує стильний вигляд, а теплокольорова температура 6500К створює яскраве та природне освітлення. Захист від вологи за стандартом IP65 робить його ідеальним для використання навіть на вулиці. Ультратонкий дизайн і висока ефективність роблять його відмінним вибором для освітлення різних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній, Скло |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 30 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 122х75 мм |
| Світловий потік | 2000 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип установки | настінний, на штатив |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 165 ₴
