
- В наявності
- Код: 475238
Рубанок Vitals Master Re 82265ab (53979)
3 239 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рубанок Vitals Master RE 82265AB - це потужний і надійний інструмент для обробки деревини. Завдяки своїй потужності і точності, він ідеально підходить для вирізання, вирівнювання та обробки дерев'яних поверхонь. Його ергономічна конструкція забезпечує зручне та надійне утримання, що дозволяє працювати з інструментом з комфортом і безпекою. З рубанком Vitals Master RE 82265AB ви зможете швидко і ефективно виконувати різноманітні завдання з обробки деревини як вдома, так і в професійних умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 3.1 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина стругання | 2 мм |
| Кількість обертів | 1650 об/хв |
| Потужність | 650 Вт |
| Тип | Електрорубанок |
| Тип живлення | Від мережі 220В |
| Ширина стругання | 82 мм |
- Ціна: 3 239 ₴
