
- В наявності 1 од.
- Код: 475179
Гайковерт акумуляторний Vitals Master AT 1825 Kit SmartLine+ (184448)
3 538 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний гайковерт Vitals Master AT 1825 Kit SmartLine+ - потужний і зручний інструмент для ефективного кріплення. Оснащений передовою технологією SmartLine+, він забезпечує точний контроль крутного моменту, запобігаючи пошкодженню кріпильних елементів. З компактним дизайном і вбудованою акумуляторною батареєю гайковерт забезпечує мобільність без втрати продуктивності. Надійний, ергономічний і функціональний - Vitals Master AT 1825 Kit SmartLine+ ідеальний вибір для професійних і домашніх потреб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 3.4 кг |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А/година |
| Гарантія | 3 роки |
| Колір | Чорний з червоним |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Vitals Master ASL 1820 SmartLine+: 1 шт;Зарядний пристрій для акумуляторів Vitals Master LSL 1824 SmartLine+: 1 шт;Кейс: 1 шт; Функція реверсу. |
| Номінальна напруга, В | 18 В |
| Особливості | Максимальний момент, що крутить: Нм: 250; Частота ударів, 1/хв: 0-3600. |
| Потужність | 700 Вт |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Частота ударів | 2800 об/хв |
- Ціна: 3 538 ₴
