
- Готово до відправки
- Код: 4100952
Фітолампа світлодіодна Feron AL7000 8W (6574)
299 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник лінійний для рослин Feron AL7000 8W (6574) - це ефективне рішення для додаткового освітлення рослин. З потужністю 8 ват, цей світильник забезпечує оптимальний спектр світла для стимулювання росту та розвитку рослин у будь-яку пору року. Компактний та легкий дизайн дозволяє зручно розміщувати його в теплицях, на підвіконнях або у спеціальних ростових стійках. Світильник виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і надійність. Feron AL7000 8W (6574) - ідеальний вибір для садівників та любителів кімнатних рослин, які прагнуть забезпечити своїм зеленим улюбленцям найкращі умови для зростання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | розмір 598х35х27 мм |
| Колір світіння | Фіолетовий |
| Напруга | 230V |
| Особливості | призначена для підсвічування рослин за низького рівня природного освітлення, забезпечує процес фотосинтезу навіть у темний час доби без ризику опіків і зневоднення рослин |
| Потужність | 8 W |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип | Фітолампа |
| Форма лампі | Лінійна |
- Ціна: 299 ₴
