
- В наявності
- Код: 260432
Світильник точковий світлодіодний Sirius Ш DLD 108-I
259 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник точковий Sirius Ш DLD 108-I - це сучасне рішення для ефективного освітлення інтер'єру. Завдяки своєму стильному дизайну і компактним розмірам, він ідеально підходить для створення акцентів або підсвічування окремих зон. Його універсальність полягає в здатності інтегруватися в різні стилі приміщень, від сучасних до класичних. Висока якість матеріалів і ергономічний дизайн забезпечують довговічність і надійність. Світильник Sirius Ш DLD 108-I ідеально підходить для використання в кухнях, вітальнях або офісних приміщеннях, додаючи їм елегантність і функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібло |
| Матеріал | Метал |
| Напруга | 230V |
| Потужність лампи освітлення | 3.5 Вт |
| Розмір | 115х20 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Точковий світильник |
| Тип лампи | Вбудований LED-модуль |
- Ціна: 259 ₴
