
- В наявності
- Код: 5708723
Сушарка для білизни Eurogold TOWER 3 0533
1 237 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurogold |
| Вага | 3.66 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 см |
| Колір | Колір уточнюйте |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Розмір | 130х72х72 см |
| Тип | Сушарка підлогова |
| Тип установки | Підлоговий |
- Ціна: 1 237 ₴
