
- В наявності
- Код: 473563
Станок для заточування ланцюгів "Кентавр СЗ-101" (56585)
1 145 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр шліфувального круга | 10 мм |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 100 мм |
| Потужність | 0.15 Квт |
| Розмір | 235 х 190 х 160 мм |
| Тип | Побутовий |
| Товщина шліфувального круга | 3.2 мм |
| Частота холостого ходу | 7000 обертів/хв |
- Ціна: 1 145 ₴
