
- В наявності
- Код: 471646
Насос циркуляційний Zegor ZRS25/6GB
1 331,10 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос — це високоефективне обладнання, призначене для забезпечення безперебійного руху рідини в системах опалення та кондиціонування. Завдяки продуманій конструкції пристрій сприяє рівномірному розподілу тепла, що значно підвищує енергоефективність вашої оселі та знижує витрати. Він працює надзвичайно тихо, забезпечуючи акустичний комфорт у приміщенні. Це надійне рішення для створення стабільного мікроклімату в приватних будинках або квартирах. Обирайте сучасні технології для досягнення максимального затишку та впевненості у роботі інженерних мереж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Максимальна температура навколишнього середовища: +40 ºС, Максимальна температура рідини, що перекачується: +110 ºС, Водневий показник води (рН): 6.5-8.5 |
| Напруга | 220V |
| Особливості | Монтажна довжина: 180мм |
| Потужність | 90 Вт |
| Продуктивність | 60 л/хв |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Насос циркуляційний |
- Ціна: 1 331,10 ₴
