
- В наявності 1 од.
- Код: 457110
Змішувач ZEGOR LOB4-A128 для кухні
1 006,60 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TM Zegor пропонує широкий вибір продукції для побутового використання. Продукція здатна порадувати приладами для ванних кімнат або кухонь. Велика кількість моделей дозволяє підібрати пристосування, що найбільше підходить по інтер'єр покупця, а також задовольнити його смак. Продукція Zegor також відрізняється за типом: традиційні, з двома контрольованими вентилями для подачі холодної та гарячої води; з одним важелем керування. Виготовлення виробник веде з високоякісних першосортних матеріалів, завдяки чому пристрої можуть працювати з жорсткою водою. Zegor пропонує пристосування з різними технічними та декоративними показниками. Ціна на продукцію виробника доступна по всій території України для кінцевого споживача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силумін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аератор у виливі | Є |
| Вид змішувача | Одноважільний |
| Излив | Поворотний |
| Висота | 38 см |
| Длина излива | 190 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Колекція | LOB |
| Кут повороту виливу | 360 |
| Тип змішувачів | Для кухні |
| Тип монтажа | На мійку |
- Ціна: 1 006,60 ₴
