
- В наявності
- Код: 4102277
Лампа настільна світлодіодна ElectroHouse (EH-TB-02B)
735 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа настільна світлодіодна ElectroHouse (EH-TB-02B) – це стильний та функціональний аксесуар, який ідеально підійде для будь-якого робочого простору. Завдяки сучасному дизайну та економічним світлодіодам, вона не тільки створює комфортне освітлення, але й допомагає заощаджувати енергію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4х1200 mAh |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Джерело світла | Світлодіоди |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 10 W |
| Світловий потік | 700 Lm |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Температура світла | 3000-4500-6000 K |
- Ціна: 735 ₴
