
-14%
- Готово до відправки
- Код: 596145
Індукційна варильна поверхня Eleyus H2EBHG SE 60 BL I
9 929 ₴
8 499 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна варильна поверхня ELEYUS H2EBHG SE 60 BL I — стильна та функціональна модель для вашої кухні . Вона оснащена чотирма індукційними конфорками з різною потужністю та діаметром , що дозволяє ефективно готувати різні страви . Склокерамічна поверхня легко очищується та має елегантний вигляд . Фронтальна сенсорна панель керування забезпечує зручність у використанні . Додаткові функції включають таймер , індикатор залишкового тепла , захист від дітей та турборежим Booster . Максимальна споживана потужність становить 7000 Вт . Габарити : 58 × 51 см ; розміри ніші для вбудовування : 8,3 × 56 × 48 см . Гарантія 5 років . Виготовлена в Китаї .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Індукційна |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 10.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Особливості | Індукційні нагрівальні елементи, Sensor Control, 9 рівнів нагрівання |
| Потужність | 7000 Вт |
| Розмір | 510х580х63 мм |
| Тип керування | Сенсорне |
- Ціна: 8 499 ₴
