
- В наявності
- Код: 596452
Ваги електронні GRUNHELM BES-AIR (111290)
333 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронні ваги GRUNHELM BES-AIR (арт. 111290) — точний і зручний пристрій для контролю ваги вдома. Оснащені високочутливими сенсорами, мають максимальне навантаження до 180 кг і точність вимірювання 100 г. Сучасний дизайн із міцного скла гармонійно впишеться в інтер’єр ванної кімнати. Автоматичне вмикання/вимикання, індикатор заряду та перевантаження забезпечують комфортне користування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Різнокольоровий |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Одиниці виміру | г, кг, фунти, унції |
| Розмір | 280х280 мм |
| Тип | Ваги підлогові |
| Тип живлення | 1х3VCR2032 |
- Ціна: 333 ₴
