
- В наявності
- Код: 475473
Шурупокрут акумуляторний Zegor CDB-16BL
1 370,90 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А/рік |
| Вид | Акумуляторний |
| Гарантія | 12 місяці |
| Додаткові характеристики | індикатор заряду батареї, захист від перегрівання, захист від глибокого розряду батареї, індикатор стану заряду, захист від перевантаження, автоматичне відключення зарядки |
| Діаметр зажиму | 10 мм |
| Захист від перегрівання | Є |
| Комплектація | Шуруповерт ZEGOR. Акумулятор 2 Ah x 2шт. Зарядний пристрій. Кейс для зберігання та транспортування. Інструкція. Гарантійний талон. |
| Максимальний діаметр сверління | сталь 10 мм, дерево 20 мм |
| Максимальний крутний момент | 45 Н-м |
| Номінальна напруга акумулятора | 16 В |
| Патрон з'єднання | одногільзовийшвидкозатискний, металевий |
| Тип | Шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Час заряджання | 1 година |
| Число обертів холостого ходу | 0-450/0-1450 |
| Число регулювань крутного моменту | 23+1 |
- Ціна: 1 370,90 ₴
