
- В наявності 1 од.
- Код: 4101614
Світильник світлодіодний Horoz Electric Hazel-24 24W 6400K (016-077-0024-020)
445 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Horoz Electric Hazel-24 – це стильне та ефективне рішення для освітлення житлових і комерційних приміщень. Завдяки елегантному дизайну, компактним розмірам і потужному світловому потоку, він стане ідеальним вибором для дому, офісу, магазинів чи громадських закладів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колірна температура | 6400К |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димерування | без димерування |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 160-265 V |
| Потужність | 24 W |
| Розмір | 300х55 мм |
| Світловий потік | 1680 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
| Тип лампи | Вбудований LED-модуль |
- Ціна: 445 ₴
