
- В наявності 1 од.
- Код: 596376
Фен-щітка Rowenta Express Style CF6330F0
1 799 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен-щітка Rowenta Express Style CF6330F0 – це ідеальний інструмент для швидкого, легкого та ефективного укладання волосся в домашніх умовах. Вона поєднує функції фена і щітки, що дозволяє досягти бажаного результату за короткий час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 2 |
| Тип | Фен-щітка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Чорний із золотом |
| Комплектація | Фен-щітка, Щітка, Пластикова щітка, Концентратор, Чохол, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Захист від перегріву, З терморегулятором, Іонізація |
| Потужність | 800 Вт |
| Розмір | 227x59x59 мм |
- Ціна: 1 799 ₴
