
- В наявності
- Код: 726865
Гойдалка садова GREENGARD Бренда СН коричневий з білим (Арт.9)
18 999 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenGard |
| Кількість місць | 3 |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал тенту | Тканина Оксфорд з вологовідштовхуючим покриттям |
| Матеріал чохлів | Тканина Бязь Голд |
| Наповнювач | Поролон |
| Розмір | 212x160х178 см |
| Тип | Гойдалка |
- Ціна: 18 999 ₴
