
- В наявності
- Код: 596312
Фен Ardesto HD-R350PT Pink Touch
599 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен Ardesto HD-R350PT Pink Touch — це стильний та потужний прилад для догляду за волоссям, який поєднує в собі ефективність і елегантність. Модний рожевий колір додає йому особливого шарму, а компактний дизайн забезпечує зручність у використанні та зберіганні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.54 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Сірий з рожевим |
| Особливості | DC двигатель, ергономічний дизайн |
| Потужність | 2000 Вт |
| Розмір | 206х79х256 мм |
- Ціна: 599 ₴
