
- В наявності 1 од.
- Код: 596191
Електрична теплова завіса Термія АОЕВР
5 999 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична теплова завіса Термія АОЕВР — це ефективний пристрій для швидкого та рівномірного прогріву повітря в приміщеннях. Завдяки компактному дизайну та потужному електричному нагрівальному елементу, вона створює комфортну атмосферу навіть у великих приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантія | 3.5 роки |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | З електрообігрівом |
| Потужність | 3000 Вт |
| Розмір | 130х183х770 мм |
| Тип | Теплова завіса |
| Тип монтажа | Настінний |
- Ціна: 5 999 ₴
