
- В наявності 1 од.
- Код: 596238
Фен Rowenta CV184LF0 Karl Lagerfeld Express Style
899 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен Rowenta CV184LF0 Karl Lagerfeld Express Style — це стильний і потужний пристрій, створений для тих, хто цінує якість, комфорт і сучасний дизайн. Спільна робота Rowenta та легендарного бренду Karl Lagerfeld поєднала інноваційні технології та витончену естетику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 1.8 м |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Дорожній (компактний) |
| Потужність | 1600 Вт |
| Розмір | 12.24x7.7x24.54 см |
- Ціна: 899 ₴
