
- В наявності
- Код: 4102451
Прожектор світлодіодний Enerlight ACCENT 200W 6500K (ACCENT200SMD120C)
2 541 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний ENERLIGHT ACCENT 200Вт 6500K (ACCENT200SMD120C) — це потужне і ефективне освітлення, яке ідеально підходить для зовнішнього та внутрішнього використання. Завдяки сучасній світлодіодній технології, цей прожектор забезпечує яскраве і рівномірне освітлення, яке ідеально підходить для великих площ, таких як двори, паркінги, склади чи спортивні майданчики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Алюміній, Скло |
| Напруга | 110-260 V |
| Потужність | 200 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 400х280х34 мм |
| Світловий потік | 24000 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип установки | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 2 541 ₴
