
- В наявності
- Код: 4102450
Прожектор світлодіодний Enerlight ACCENT 150W 6500 K (ACCENT150SMD120C)
1 971 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний ENERLIGHT ACCENT 150Вт 6500K (ACCENT150SMD120C) — це високоякісне освітлювальне обладнання, яке забезпечує яскраве та ефективне освітлення для різних приміщень і зовнішніх територій. Завдяки потужності 150 Вт, він ідеально підходить для освітлення великих площ, таких як склади, паркінги, спортивні майданчики, а також для зовнішнього освітлення будівель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Алюміній, Скло |
| Напруга | 110-260 V |
| Потужність | 150 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 350х250х34 мм |
| Світловий потік | 18000 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип установки | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 1 971 ₴
