
- В наявності 1 од.
- Код: 590552
Кавоварка ріжкова Ardesto YCM-E1502 1.4 л
4 099 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть атмосферу затишної кав'ярні прямо у себе вдома з ріжковою кавоваркою Ardesto YCM-E1502. Ця стильна та функціональна модель стане незамінним помічником для поціновувачів ароматної кави. Ardesto YCM-E1502 проста у догляді завдяки знімному піддону для крапель і легкому очищенню всіх компонентів. Інтуїтивно зрозуміле управління дозволяє швидко приготувати каву навіть тим, хто робить це вперше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага кавоварки | 3.85 кг |
| Тип кавоварки | Ріжкова (еспресо) |
| Види напоїв | Американо, Еспресо |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір кавоварки | Чорний |
| Об'єм резервуара для води | 1.4 л |
| Особливості кавоварки | Одночасне приготування двох чашок кави, підігрів чашок, попереднє змочування кави, капучинатор |
| Потужність кавоварки | 1350 Вт |
| Розмір кавоварки | 370x200x370 мм |
| Тип | Кавоварка |
| Тип кави | Мелений |
| Керування | Сенсорний |
- Ціна: 4 099 ₴
