
- В наявності
- Код: 596268
Мультиварка GRUNHELM MC-28SB (137090)
1 979 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиварка GRUNHELM MC-28SB – це сучасний і стильний пристрій, який поєднує в собі функціональність, зручність та інноваційні технології. Вона створена для тих, хто цінує свій час, комфорт і бажає готувати смачні та корисні страви без зайвих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Ложка для помішування, Шумовка, Мирний стакан, шнур живлення, Інструкція з експлуатації |
| Вага мультиварки | 2.95 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | LED |
| Колір мультиварки | Металік |
| Матеріал мультиварки | нержавіюча сталь + пластик |
| Потужність мультиварки | 900 Вт |
| Підтримка температури | 12 годин |
| Режими приготування | Суп; Каша; Тушкування; Крупа; Йогурт; Пароварка. |
| Розмір мультиварки | 280х267х275 мм |
| Таймер | так, звуковий сигнал |
| Тип | Мультиварка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Чаша, покриття | антипригарне покриття |
- Ціна: 1 979 ₴
