
- В наявності
- Код: 596251
Мультиварка GRUNHELM MC-38SB (137088)
2 399 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиварка GRUNHELM MC-38SB (137088) — це універсальний помічник на вашій кухні, що поєднує в собі функціональність, зручність і стильний дизайн. Мультиварка GRUNHELM MC-38SB виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і безпеку використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Внутрішня чаша, Пароварка, Ложка для помішування, Мирний стакан, Шнур живлення, Інструкція з експлуатації |
| Вага мультиварки | 2.79 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | LED |
| Колір мультиварки | Металік |
| Матеріал мультиварки | нержавіюча сталь + пластик |
| Потужність мультиварки | 900 Вт |
| Режими приготування | Суп; Каша; Тушкування; Крупа; Йогурт; Пароварка. |
| Розмір мультиварки | 348х287х231 мм |
| Таймер | так, звуковий сигнал |
| Тип | Мультиварка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Чаша, покриття | антипригарне покриття |
- Ціна: 2 399 ₴
