
- В наявності
- Код: 596266
Фен SATURN ST-HC7354
839 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен SATURN ST-HC7354 — це стильний та потужний прилад для догляду за волоссям, який забезпечує швидке та ефективне сушіння. Фен оснащений кількома режимами швидкості та температури, що дає змогу підібрати оптимальні налаштування для будь-якого типу волосся.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.745 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Білий з чорним |
| Особливості | Захист від перегрівання, подавання холодного повітря, іонізація |
| Потужність | 2000 Вт |
| Розмір | 21х11.5х27.5 см |
- Ціна: 839 ₴
