
- В наявності 1 од.
- Код: 475422
Стабілізатор напруги Forte MAX-500VA (42061)
1 699 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги Forte MAX-500VA (42061) призначений для захисту побутової техніки від перепадів напруги в електричній мережі. Він автоматично регулює вхідну напругу, забезпечуючи стабільну та безпечну роботу ваших пристроїв. Модель Forte MAX-500VA має потужність 500 ВА і здатна працювати з низькими та високими напругами, що дозволяє захистити техніку від пошкоджень, спричинених нестабільною електромережею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Вид | Релейний |
| Вхідна напруга | 160-260В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Захист від високовольтних імпульсів, короткого замикання, підвищеної напруги, зниженої напруги, перегрівання. |
| Охолодження | Повітряне |
| Розмір | 350х220х245 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | Стабілізатор напруги |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 699 ₴
