
- В наявності
- Код: 475227
Свердлильний верстат Vitals GU 1335SM
6 399 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердлильний верстат Vitals GU 1335SM — це надійний і багатофункціональний пристрій, який стане незамінним інструментом у майстерні або на виробництві. Він забезпечує високу точність і зручність під час виконання різноманітних свердлильних робіт у металі, дереві, пластику та інших матеріалах. Свердлильний верстат Vitals GU 1335SM стане чудовим вибором як для професійних майстрів, так і для домашніх умільців. Його функціональність, простота у використанні та висока якість виконання робіт зроблять вашу роботу максимально комфортною та ефективною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 13 мм |
| Кількість обертів | 2620 об/хв |
| Номінальна напруга, В | 230 В |
| Потужність | 350 Вт |
| Розмір кола | 160×160 мм, 290×190 мм |
- Ціна: 6 399 ₴
