
- В наявності
- Код: 475406
Лопата совкова Vitals Master (195727)
700 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лопата совкова Vitals Master (195727) — це надійний інструмент для копання, переміщення та обробки різних матеріалів, таких як земля, пісок, сніг та інші. Виготовлена з високоякісної сталі, вона має підвищену міцність і довговічність, що дозволяє використовувати її в умовах інтенсивного навантаження. Лопата совкова Vitals Master (195727) — це чудовий вибір для тих, хто шукає надійний і довговічний інструмент для щоденних робіт. Вона поєднує в собі міцність, зручність і ефективність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 1.45 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1020 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Тип | Лопата |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 700 ₴
