
- В наявності
- Код: 475407
Лопата штикова Vitals Master 290×220×1470 мм з дерев'яним держаком (195725)
571 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лопата штикова Vitals Master (195725) — це надійний інструмент для виконання різноманітних земельних робіт, таких як копання, переміщення ґрунту, посадка рослин та інші садово-городні завдання. Виготовлена з високоякісної сталі, лопата має міцне лезо, яке легко проникає в землю, забезпечуючи ефективність і комфорт під час роботи. Рукоятка лопати виготовлена з деревини, що додає їй зручності та міцності, а також зменшує навантаження на руки. Лопата штикова Vitals Master (195725) — це ідеальний інструмент для тих, хто цінує надійність, довговічність і зручність в роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 1.75 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 147 см |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Призначення | Для перекопування грунту |
| Ширина полотна | 22 см |
- Ціна: 571 ₴
