
-22%
- В наявності
- Код: 5718631
Дозатор для рідкого мила Maxel New Soft 500 мл (Y-028)
73 ₴
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дозатор для рідкого мила Maxel New Soft 500 мл (Y-028) — це стильний і практичний аксесуар для вашої ванної кімнати чи кухні. Він має об'єм 500 мл, що дозволяє зручно використовувати його для тривалого застосування. Дозатор виготовлений з міцного і довговічного матеріалу, що забезпечує його стійкість до механічних пошкоджень і тривале використання. Модерний дизайн і компактні розміри дозволяють легко інтегрувати дозатор у будь-який інтер'єр. Завдяки простій конструкції, він зручний у використанні — достатньо натискати на верхню частину, щоб отримати необхідну кількість мила. Ідеально підходить для використання в домашніх умовах, офісах, кафе та інших громадських місцях.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 16 см |
| Глибина | 8 см |
| Об`єм | 500 мл |
| Ширина | 10 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для рідкого мила |
| Тип | Настінні |
- Ціна: 57 ₴
