
- В наявності
- Код: 475435
Кутова шліфувальна машина Zegor GBL125-860S
1 257,50 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина Zegor GBL125-860S — це надійний та продуктивний інструмент для виконання широкого спектру завдань у домашніх умовах або на професійних будівельних майданчиках. Zegor GBL125-860S підходить для роботи з металом, бетоном, каменем, деревом та іншими матеріалами. Незамінний для ремонту, будівництва та інших робіт, що вимагають точності та потужності. Обираючи Zegor GBL125-860S, ви отримуєте універсальний інструмент, який поєднує в собі якість, функціональність і доступну ціну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 3 м |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Посадковий діаметр диска | 22.23 мм |
| Потужність | 1250 Вт |
| Розмір кола | 125 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |
- Ціна: 1 257,50 ₴
